آنتی ویروس آویرا در جمع برترین‌ها

Av-Comparatives 2012 Top ratedبه انتخاب موسسه AV-Comparatives آنتی ویروس آویرا در بین 4 آنتی ویروس برتر سال 2012 قرار گرفت.

با انتشار گزارش سالیانه AV-Comparative ، آویرا با تکرار موفقیت های گذشته خود امسال نیز با قرار گرفتن در رده های ابتدایی جدول مقایسه ای آنتی ویروس ها، جایگاه خود را در بین برترین آنتی ویروس ها تثبیت کرد.

بر اساس گزارش های سال 2012 موسسه AV-Comparatives آویرا در سال گذشته با کسب 4 عنوان Advance+ و 5 عنوان advance، از مجموع 9 تست این موسسه توانست همچون سال های گذشته رتبه بالای خود را در بین برترین آنتی ویروس ها تثبیت نماید و از سوی این موسسه به عنوان یکی از محصولات Tope Rated سال 2012 شناخته شود.

علاوه بر کسب این موفقیت، آنتی ویروس آویرا توانست نشان طلای تشخیص فایل های آلوده را از آن خود نماید و همچون سال های گذشته در زمینه تشخیص فایل های آلوده بی رقیب باشد.

در سال 2011 نیز آویرا علاوه بر قرار گرفتن در بین محصولات Top Rated، توانسته بود برنده نشان طلای تشخیص را از آن خود نماید.

در آزمون تشخیص امسال، نشان نقره به کسپرسکی و دو نشان برنز به طور مشترک به بیت دیفندر و اف سکیور رسید.

گفتنی است آزمون های موسسه AV-Comparatives هر ساله بر روی بیش از 23 آنتی ویروس برتر از نقاط مختلف دنیا انجام می شود و محصولات شرکت های عرضه کننده آنتی ویروس از جنبه های مختلف مورد تست قرار گرفته و بررسی می شوند.

گزارش آخر سال این موسسه بر اساس جمع بندی تست های انجام شده بر روی آنتی ویروس ها د ر طول سال منتشر می شود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

یک × چهار =