پشتیبانی

از بدو ورود به دنیای وسیع ارتباطات به این موضوع ایمان داشته ایم که پشتیبانی خوب هم ارز با موفقیت در تمامی عرصه هاست، و همیشه سعی داشته ایم بهترین پشتیبانی را برای مشتریان خود ارائه نماییم.

توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت در دستور کار مدیران و کارکنان پارس آوان قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد.

پشتیبانی شرکت پارس آوان

پشتیبانی

پارس آوان از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان یاری گرفته است تا بتواند خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان ارایه کند و خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و ۲۴ ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه کند. هم‌اکنون، تیم پشتیبانی فنی به صورت دایمی آماده‌ی پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات کاربران است. مشتریان می‌توانند در تمام ساعت‌های شبانه‌روز و در تمام روزهای سال از طریق سامانه آن‌لاین بخش پشتیبانی پارس آوان نیازها و مشکلات خود را با تیم فنی پارس آوان مطرح سازند. بی‌گمان، مشکلات و مسایل مطرح شده از سوی مشتریان بی‌درنگ پی‌گیری و در زودترین هنگام ممکن برطرف خواهد شد. گفتنی‌ست، کیفیت بالای خدمات پس از فروش شرکت پارس آوان از خدمات ارایه شده موجب گشته است که این سرویس با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شود و روزانه بر شمار استفاده‌کنندگان از محصولات و خدمات پارس آوان افزوده شود.