درباره ما

پارس آوان رایان در یک نگاه

شرکت پارس آوان رایان در سال ۱۳۸۶ تاسیس و امروز یکی از تخصصی‌ترین شرکت‌های بخش خصوصی در زمینه امنیت شبکه‌ و اطلاعات است؛ شرکت پارس آوان در حال حاضر افتخار خدمت رسانی به صدها مشتری در کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک را در پرونده‌ی افتخارات خود دارد.

این شرکت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد فضای اطلاعات کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، امنیت بخشد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع امنیت شبکه، سیستم‌های رمزنگاری و نحوه‌ی مقابله با بدافزارها، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

در سال‌های اخیر، پارس آوان توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

فعالیت‌های اصلی پارس آوان رایان: ارائه‌ راهکارهای امنیت شبکه و امنیت اطلاعات مشاوره در خصوص پیاده‌سازی استانداردهای جهانی امنیت اطلاعات مشاوره و پیاده سازی سیستم‌های رمزنگاری اطلاعات کمک در جهت ارتقاء سطح دانش امنیتی مدیران شبکه‌ها برگزاری دوره‌ها و سمینارهای مختلف آموزشی ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری/سخت‌افزاری ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته


ماموریت پارس آوان:

بهبود فضای کسب و کار مشتریان از طریق تامین، نگهداری، برقراری امنیت و بهینه‌سازی بستر فناوری اطلاعات سازمان‌ها

چشم‌انداز پارس آوان:

قرار گرفتن در بین 5 شرکت‌ نخست ارائه دهنده خدمات امنیت سایبری ایران

ارزش‌های پارس آوان:

علم گرایی

یکی از مهمترین ارزشهای پارس آوان توجه ویژه به رشد علمی و یادگیری مستمر پرسنل می‌باشد. در همین راستا داشتن ارتباط پویاتر با مراکز تولید علم و اندیشه را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم. دانش نیروی انسانی در جذب یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار است.

نظم گرایی

فرهنگ برنامه‌ریزی و وقت‌شناسی اهمیت ویژه‌ای داشته و برای این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم نمود.
آراستگی محیط و احترام به قوانین و مقررات نیز جایگاه ویژه‌ای در پارس آوان دارد.

کرامت انسانی

پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان، جزو اولویت‌های برنامه کاری پرسنل پارس آوان می‌باشد.
ما برای حقوق و شخصیت کارکنان و مشتریان احترام ویژه‌ای قائل هستیم. بدین منظور بهداشت و زیبایی محیط کارمان بهای ویژه‌ای نزد کلیه پرسنل دارد.

تقوا پیشگی

درستی و صداقت در روابط کاری بین پرسنل، مشتریان و نیز همکارانمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر این اعتقادیم که مسیر موفقیت و پیشرفت تنها از درستی و صداقت گذر می‌کند.

بهره­ وری

شایسته سالاری در شرکت پارس آوان بر ارتباطات غالب بوده و همواره رعایت می‌شود. کیفیت و سرعت انجام کار برای ما توامان اهمیت دارد.