درباره شرکت پارس آوان رایان

About Pars Avan Rayan Company

درباره شرکت پارس آوان رایان

تخصصی‌ترین شرکت‌ بخش خصوصی
شرکت پارس آوان رایان در سال ۱۳۸۶ تاسیس و امروز یکی از تخصصی‌ترین شرکت‌های بخش خصوصی در زمینه امنیت شبکه‌ و اطلاعات است؛ شرکت پارس آوان در حال حاضر افتخار خدمت رسانی به صدها مشتری در کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک را در پرونده‌ی افتخارات خود دارد.
درباره شرکت پارس آوان رایان
به‌کارگیری استانداردهای جهانی
این شرکت با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد فضای اطلاعات کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، امنیت بخشد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع امنیت شبکه، سیستم‌های رمزنگاری و نحوه‌ی مقابله با بدافزارها، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.
سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات
در سال‌های اخیر، پارس آوان توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

The main activities of Pars Avan

فعالیت‌های اصلی پارس آوان رایان

ارائه‌ راهکارهای امنیت
شبکه و امنیت اطلاعات

کمک در جهت ارتقاء سطح
دانش امنیتی مدیران شبکه‌ها

مشاوره و پیاده سازی
سیستم‌های رمزنگاری اطلاعات

مشاوره در خصوص پیاده‌سازی
استانداردهای جهانی امنیت اطلاعات

برگزاری دوره‌ها و
سمینارهای مختلف آموزشی

ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی
راهکارهای نرم‌افزاری/سخت‌افزاری

ارائه خدمات مهندسی
شبکه‌های پیشرفته

We are proud of our professional ability

به توان حرفه‌ای خود می‌بالیم

پارس آوان تجمع کارشناسان حرفه ای حوزه امنیت است. بیشترین دغدغه ما، ایجاد حس خوش امنیت برای سازمان هاست. مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده سازی راهکارهای امنیتی، آگاهی بخشی پرسنل سازمان ها به همراه آموزش، آزمونهای تعیین سطح و ارائه بازخوردهای طبقه بندی شده به مدیران، تخصص ماست. مشتریان ما جزو خانواده‌ی پارس آوان قلمداد شده و می‌کوشیم تا با ارائه پشتیبانی متفاوت همواره در کنارشان باشیم. درصد بالای رضایت مشتریان نوید بخش تحقق این موضوع بوده است.

The landscape of Pars Avan

چشم‌انداز پارس آوان

قرار گرفتن در بین 5 شرکت‌ نخست ارائه دهنده خدمات امنیت سایبری ایران

Pars Avan values

ارزش های پارس آوان

یکی از مهمترین ارزش‌های پارس آوان توجه ویژه به رشد علمی و یادگیری مستمر پرسنل می‌باشد. در همین راستا داشتن ارتباط پویاتر با مراکز تولید علم و اندیشه را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم. دانش نیروی انسانی در جذب یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار است.

فرهنگ برنامه‌ریزی و وقت‌شناسی اهمیت ویژه‌ای داشته و برای این مهم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم نمود. آراستگی محیط و احترام به قوانین و مقررات نیز جایگاه ویژه‌ای در پارس آوان دارد.

پاسخگویی مناسب به نیازهای مشتریان، جزو اولویت‌های برنامه کاری پرسنل پارس آوان می‌باشد.
ما برای حقوق و شخصیت کارکنان و مشتریان احترام ویژه‌ای قائل هستیم. بدین منظور بهداشت و زیبایی محیط کارمان بهای ویژه‌ای نزد کلیه پرسنل دارد.

درستی و صداقت در روابط کاری بین پرسنل، مشتریان و نیز همکارانمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر این اعتقادیم که مسیر موفقیت و پیشرفت تنها از درستی و صداقت گذر می‌کند.

شایسته سالاری در شرکت پارس آوان بر ارتباطات غالب بوده و همواره رعایت می‌شود. کیفیت و سرعت انجام کار برای ما توامان اهمیت دارد.

ارزش های شرکت پارس آوان رایان

ماموریت پارس آوان

بهبود فضای کسب و کار مشتریان از طریق تامین، نگهداری،
برقراری امنیت و بهینه‌سازی بستر فناوری اطلاعات سازمان‌ها