امنیت سیستم های کنترل صنعتی

حفاظت از تجهیزات صنعتی، شبکه ها و سیستم های مدیریتی، از جمله تجهیزات اتوماسیون، کنترل کننده های منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) و رباتیک کارخانه.

طراحی و پیاده سازی 

وجود یک معماری و توپولوژی امن ویژه شبکه های اتوماسیون صنعتی از جمله نیاز های اساسی و اولیه می باشد.با استفاده از یک تیم متشکل از کارشناسان فنی اتوماسیون و امنیت آمادگی طراحی و پیاده سازی معماری امن را داریم . در این خصوص به جد معتقدیم که پیاده سازری معماری در دنیای OT با دنیای IT متفاوت است .

تامین و پیاده سازی تجهیزات 


لزوم استفاده از تجهیزات امنیتی در حوزه ی امنیت شبکه های صنعتی اجتناب ناپذیر است . در این میان تفاوت بسیار زیاد تجهیزات امنیتی در IT,OT است که متاسفانه غالباً یه اشتباه از تجهیزات نامناسب استفاده می شود . شرکت پارس آوان امکان ارائه و پیاده سازی بهترین تجهیزات امنیتی از قبیل : فایروال ، IPS، IDS، آنتی ویروس و … متناسب با شبکه ی مشتریان را دارد.

تحقیقات

با استفاده از پتانسیل های موجود در دانشگاه های معتبر کشور و ارتباطات گسترده شرکت پارس آوان با نخبه های این حوزه، امکان انجام پروژه های تحقیقاتی در زمینه امنیت سیستم های کنترل صنعتی و اسکادا وجود دارد.

:: امنیت OT را حرفه ای بیاموزید ::

آموزش


سازمان برون سرمایه گذاری بر روی دانش پرسنل، ممکن است در مواقع بحرانی ضرر و زیان های جبران ناپذیری را تجربه کند. شرکت پارس آوان معتقد است آموزش های ارائه شده باید کاربردی و قابل پیاده سازی بوده تا دانشجویان بتوانند در مواقع لزوم از این دانش استفاده نمایند.

آخرین خبرها

۲۳ تیر ۱۴۰۰

Blacklist، لیست سیاه یا فهرست سیاه چیست و چرا ایمیل‌ها در آن قرار می‌گیرند؟

فرض کنید شما برنامه‌ریزی‌های زیادی برای تبلیغ برند خاصی از طریق ایمیل کرده‌اید. بعد از گذشت مدت زمانی نسبتاً طولانی پس از ارسال ایمیل‌ها متوجه می‌شوید […]
۲۹ بهمن ۱۳۹۸

دوره‌های آموزشی اسفندماه 98

افزایش روز افزون تهدیدات و حملات سایبری، مخاطرات جدی برای داده‌ها و اطلاعات محرمانه سازمان‌ها به دنبال داشته است لذا امن سازی زیرساخت‌ها و آگاهی محیطی […]
۱۱ دی ۱۳۹۸

80 هزار شرکت در معرض آسیب پذیری Citrix

یک نقص امنیتی مهم در محصولات شرکت سیتریکس (Citrix) پیدا شده است که 80 هزار شرکت از 10 کشور مختلف جهان را در معرض خطر قرار […]
تلفن: 91005418-021